Москитні сітки в Києві

Набридли комарі і мошки? А може до вас у вікно залітає пух або листя? Тоді ці проблеми легко вирішать москітні сітки! Вони затримають все непотрібне, а в ваш будинок буде потрапляти лише повітря. А також вони не дозволять вашим невеликим домашнім вихованцям не випасти або вилетіти з вікна.

Компанія САНДЕФ здійснює виробництво рамкових, дверних і рулонних москітних сіток на вікна та двері на замовлення по індівілуальним розмірами. Найбільш поширеним видом є рамкові москітні сітки.

Москітні сітки Київ

Зкладаються антимоскітні сітки з металевої рами, в якій натягнута міцна сітка. Застосовуються різні види кріплений для різних видів вікон.
Встановити москітні сітки можна на будь-який вид вікон: металопластикові, дерев’яні, а так само можливо монтувати і в інші отвори.

Москітні двері

Хочете влітку провітрити будинок відкривши двері, але боїтеся що залетять мухи і комарі, або ж чужий кіт зайде? Не проблема, в компанії САНДЕФ ви можете замовити москітні двері!

Вони складаються з металевого каркаса з посиленими куточками і перегородкою посередині для міцності і щоб уникнути перекосів. Між рамою натягнута міцна сітка з розміром отворів менше 1мм.

У комплекті додаються петлі для відкриття, закриття антимоскітної двері, так само дверні магніти які міцно фіксують двері без зайвих рухів. А для зручності передбачена ручка. Замовте москітні двері в Києві у нас і ви отримаєте надійні вироби за доступними цінами!

Рулонні москітні сіткиМоскітна сітка

Ультрасучасна і практична система, новація в світі захисту від комах – рулонні москітні сітки на вікна та двері! Стандартні москітні сітки це металева рама з натягнутою сіткою.

А в рулонному вигляді такої рами немає, і москітне полотно кріпиться на спеціальному валу, який ховається в короб, і далі піднімається або опускається за допомогою пружини по направляючих. Плюс даної системи в тому, що в будь-який момент одним рухом руки ви можете підняти або опустити сітку, не витративши при цьому багато зусиль.

Так само плюс в тому, що на зиму вам їх не потрібно знімати і ховати на балконі або в сараї, ви можете просто згорнути рулонну москітну сітку в короб і тим самим зберегти її від механічних пошкоджень і продовжити термін придатності. А при правильному використанні служать вони так само довго як і горизонтальні жалюзі, більше 5 років.

На вибір у нас є два стандартних кольори для москітних сіток: білий і коричневий. А якщо розміри вікна великі то можливо встановити перемичку для надійності.