Плісе – новий вид декору вікон

плісе Київ

Плісе – ультрасучасний і ефектний метод декору вікон і захисту від сонця. Вони складаються з цілісного гофрованого полотна тканини, складеного в «гармошку» прикріпленого до компактного профіля, і рухаються по струнах натягнутим уздовж вікна.

Штори плісе можуть бути нерухомі, можуть рухається як з однієї так і з двох сторін, все залежить від особливостей вікон і бажання клієнта.

Так само вперше в історії сонцезахисних систем є можливість установки двох різних тканин на шибку, тим самим прикриваючи вікна тієї тканиною, яка підходить вам за настроєм.

Куди поставити плісе?

Складно знайти жалюзі або ролети на арочне вікно або на інші вікна нестандартної форми?

– Тепер це не проблема! Жалюзі плісе можуть бути будь-якої форми, від трикутника до кола. Запитайте як це можливо? – Згадайте звичайний акордеон, під час гри на ній панелі з клавішами могли рухатися як тільки завгодно. Так ось плісе зроблені за схожою схемою як і матеріал між панелями гармошки.

Жалюзі плісе Київ

Жалюзі плісе – ідеальний варіант для вікон нестандартної форми, або ж для комбінування декількома тканинами одночасно. Так само, поряд з тканинними ролетами це вибір дизайнерів по всьому світу, які успішно комбіную штори плісе з такими стилями дизайну як hi-tec і modern.

Як замовити плісе в Києві?

На жаль наші технології і в плані сонцезахисний систем дуже поступаються західним. Якщо в Європі та Америці плісе використовують вже багато років, то в Україні, і навіть у Києві, про те що це таке знає менше 5% населення. Враховуючи то що це дуже практичні, стильні та унікальні системи захисту від сонця, але ви рідко побачите їх на вікнах ваших сусідів.

Залишилось лише розказати і показати що це плісе. І в цьому вам допоможуть співробітники компанії  Сандеф. У нас великий вибір якісних тканин з різними видами управління. Для детальної інформації телефонуйте нашим операторам, або замовте виклик майстра з каталогами.

Матеріали

Це лише частина наших матеріалів, більше Ви можете отримати зателефонувавши нам.