Ролети день-ніч

Ролети день ніч

Тканинні ролети день-ніч ультрасучасний, дуже красивий, і по справжньому зручний і практичний варіант оформлення вікон!

У будь-якому інтер’єрі будуть виглядати виграшно і лише підкреслить ваш стиль і індивідуальність. А при правильному підборі тканин стане родзинкою приміщення, і витонченим декором вікон.

У нас великий спектр вибору видів ролет, один з них день-ніч. Естетичні та елегантні як ролети і практичні як жалюзі, ну що може бути красивіше і зручніше? Ми з радістю допоможемо вам дізнатися більше про цей вид сонцезахисних систем.

Особливість системи тканинних ролет день-ніч в тому, що тканина складається з прозорої і непрозорої смуг, які розміщені горизонтально і чергуються. На вікні тканину розміщують в два шари.

За допомогою ланцюжка управління ви приводите в рух тканину, що дозволяє змінювати рівень освітлення. Коли прозора смужка збігається з такою ж, то в приміщення потрапляє максимум світла, а якщо прозорі перекриваються тканиною, то світло практично не проходить.

Особливості системи день-ніч

Зверху ролети день-ніч кріпляться як і звичайні ролети на кріплення, а знизу вставляється між двома шарами тканин кругла планка-груз, яка і тримає їх в натяжному стані. І все ж найбільший плюс день-ніч в тому, що це єдині ролети, які можуть регулювати ступінь освітлення як стандартні жалюзі. А виглядає це дуже ефектно.

Жалюзі день ніч Київ

Кріпити жалюзі день-ніч можна як в отвір так і на нього, але самий практичний варіант це кріпити до самої віконної рами, залишаючи підвіконня вільним і не займаючи зайвого місця.

Так само є можливість помістити жалюзі день-ніч в короб з направляючими, тобто зробити систему закритого типу. Або ж встановити на струни, що б при відкритому вікні або вітрі ролета була в натягнутому стані і не бовталася.

Дизайнери Києва вибирають жалюзі день ніч

Хоча цей вид рулонних жалюзі один з найдорожчих, останнім часом стає все більш популярним серед як і звичайного населення так і дизайнерів приміщень. А все завдяки ефектному вигляду і простоті в управлінні.

Так само цей вид ролет називають зебра, через смуги, що чергуються. А матеріали використовуються спеціальні для цього виду ролет. Ми маємо в наявності велику гаму кольором і відтінків, так що підібрати можна під будь-який інтер’єр.

Маючи досвід роботи з київськими дизайнерами, майстри нашої компанії помітили цікаву особливість, що половина фахівців зупиняла свій вибір на тканинних ролетах день-ніч. Експериментуйте в дизайні вашого будинку разом з SUNDEF.

Галерея матеріалів