Тканинні ролети відкритого типу

 Ролети в Києві

Останнім часом ролети все більше і більше набирають популярності як вид декору вікон і захисту від сонця. Їх вибирають не тільки охочі зховатися від сонця, але і професійні дизайнери, щоб підкреслити вишуканий стиль приміщення.

Найпоширенішим і доступним видом тканинних ролет є ролети відкритого типу. Під словами відкритого типу варто розуміти, що вал з тканиною кріпиться на окремі кріплення, а не монтуються в коробі (закритий тип).

Переваги ролет відкритого типу

Вони мають масу переваг перед іншими сонцезахисними системами:

  • Естетичність: має елегантний вигляд на будь-яких видах вікон
  • Практичність: можливість встановлення як на раму вікна, так і на стіну
  • Різноманітність: можливість підібрати тканину яка підходить для будь-якого дизайну
  • Вартість: ціна залежить від виду тканини, можливість вибрати як дешеві так і дорогі

Як вибрати ролети, комплектація

Тканинні ролети відмінно впишуться в будь-який інтер’єр, будь то кухня, спальня або офіс. Вони не займуть багато місця, а лише підкреслять дизайн інтер’єру.

Ролети відкритого типу

У комплект ролети входить: якісна тканина, закріплена на спеціальний вал, комплект кріплень для ролети, фіксатор і  фіксатор для ланцюжка управління.

Також у вас є можливість вибору виду фіксації тканинної ролети: направляючі струни, фіксація на магнітах, або без нічого.

Для приміщень з протягами або просто для вікон, що відкриваються більш практично буде встановити напрявляючі на струні, а якщо вікно не відкривається або глухе, то можна обійтися магнітами або ж нічого не ставити. Все залежить тільки від вашого бажання, а як краще вам підкажуть наші майстри.

З усіма видами жалюзі ви можете ознайомитись на сторінці тканинні жалюзі.

Для вас працюють наші оператори з 09:00 до 21:00, без вихідних!

0 категорія

1 категорія

2 категорія

3 категорія

4 категорія

5 категорія

Бамбукові

Блекаут