Тканинні ролети закритого типу

Ролети закритого типу

Тканинні ролети закритого типу (у коробі) – мабуть найсучасніший і красивий вид ролет з тканини.

Принцип роботи: вал на який закріплена тканину поміщається в спеціальний короб, і з боків скла клеяться металеві направляючі (плоскі, або П-подібні).

Міцний металевий короб захищає саму ролету від попадання пилу, слідів від комах, попадання вологи з вікон, і від інших механічних пошкоджень. Направляючі, які монтуються з боків захищають тканину від сатання і постійного зачіпання руками при відкритті або закритті вікон.

За допомогою цих спеціальних новацій ваші тканинні ролети будуть служити вам дуже довго, і приносити радість кожен день.

Ця система утворює одне ціле з віконною рамою і не пропускає світло. Виглядає дуже елегантно і гармонійно, так як короб зовсім невеликий, і підбирається під колір рами.

Відмінні риси ролет закритого типу

На даний момент існує два види:Ролети в коробі Besta uni

  • Плоскі направляючі – тканина всередині вікна, рухається по склу, і направляючі клеяться на штапик (внутрішня частина рами), завдяки цьому виходить «заховати» ролету, що виглядає дуже ефектно.
  • П-подібні направляючі  – тканина робиться ширше ніж скло, і рухається по рамі, направляючі клеяться до самої рами, при цьому виступаючи на 10 мм, але при цьому вигляд не псується.

Вибір одного з двох варіантів перш за все залежить від конструкції вікна, і також за бажанням клієнта. Відповідний механізм вибрати вам допоможуть наші кваліфіковані майстри – зовсім БЕЗКОШТОВНО!

Вибрати тканину ви можете на сторінці тканинні ролети Київ.

Для вас працюють наші оператори з 09:00 до 21:00, без вихідних!

0 категорія

1 категорія

2 категорія

3 категорія

4 категорія

5 категорія

Бамбукові

Блекаут