Захисні ролети – захистять та прикрасять!

Захисні ролети в Києві

Захисні ролети це ідеальний спосіб убезпечити і закрити ваші вікна, двері, ворота або будь-які інші отвори. Складаються вони з короба, наплавляючих і рухаються вертикально по ним пластини (ламелі).

Рольставні кращі якщо мова йде про захист приміщення від злому і пошкоджень, погані погодні умови, пилу, сонця. Так само вони відмінно забезпечують шумоізоляцію і теплоізоляцію.

За допомогою захисних ролет ви можете захистити свої вікна від механічний і погодних пошкоджень. Вони впишуться в будь-який дизайн, і не тільки не зіпсують зовнішніх вигляд, але і додадуть вишуканий вигляд ваших вікон.

Ролети використовують для захисту від людського фактора: проникнення, пошкодження і просто щоб убезпечити приміщення.

 Де встановити ролети?

Найчастіше захисні ролети використовують на кіосках і магазинах, так як вони дуже зручні, надійні, і вимагають дуже мало часу для відкриття і закриття.

Дуже актуально використовувати ролети на дачі, або заміському будинку, де будинок залишається без нагляду.

Закривши ролети на ваших вікнах ви можете бути спокійні за свій будинок або офіс. Зазвичай ролети встановлюють зовні над прорізом вікна, і з боків направляючі. Але при потребі або бажанні є можливість монтажу зсередини приміщення.

Є 2 види управління захисними ролетами:

– Механічне (ручне управління)

– Автоматичне (на пульті)

Ручне управління вигідніше своєю ціною і довговічністю, і використовується більш часто. Автоматичне управління більш зручне, так як вам крутити або піднімати нічого не потрібно. Так само можна запрограмувати пульт на одночасне відкриття декількох ролет.

Як замовити захисні ролети в Києві?

Ролети в Києві

У компанії САНДЕФ ви можете замовити захисні ролети за найвигіднішими цінами, і при цьому отримати європейську якість!

Для того що б дізнатися вартість ролет за вашими розмірами, зателефонуйте нам на будь-який з номерів, і наші менеджери прорахують вартість в різних варіаціях. Якщо ж розмірів у вас немає, можете викликати нашого майстра для заміру і детальної консультації.

Майстри з великим досвідом роботи заміряють і професійно встановлять вам ролети в будь-якому отворі, будь то вікно або двері. Побачити зразки ви можете в нашому офісі у зручний для вас час.

Наші оператори працюють з 09:00 до 21:00, без вихідних