Вертикальні жалюзі в Києві

Вертикальні жалюзі Київ

У багатьох офісах ви зустрінете вертикальні жалюзі, адже саме тут цінують їх функціональність і практичність. Але з появою сотень тканин з дизайнерськими малюнками і достатком квітів не рідкість зустріти ці сонцезахисні системи в домашніх умовах.

Вертикальні жалюзі купити можна в нашому магазині. А складаються вони з карниза по якому рухаються смужки тканини (ламелі), керування здійснюється за допомогою нитки для розсовування, і ланцюжки для повороту все тих же ламелей.

Всі тканини оброблені спеціальними нешкідливими сумішами, які відштовхують пил, запобігають вигорянню, також захищають виріб від вологи.

Варіанти монтажу та дизайн вертикальних жалюзі

У нас представлений великий вибір тканин, але це не все, ви можете комбінувати кольори однієї тканини, або поєднати різні. Підбирати потрібно не тільки тканину а й спосіб установки:

  • На стіну або стелю: закриваючи вікно разом з підвіконням

  • На вікно: закриває вікно, та не відбирає простір приміщення

Так само вертикальні жалюзі можна використовувати як перегородку між кімнатами, або для приховування підсобних приміщень, труб або стелажів.

Всі тканини кріпляться до металевого карнизу вертикальних жалюзі, він може бути цілісним, або  карниз можна розбити навпіл, при цьому управління буде з кожного боку. Це дуже зручно коли вікно велике, і кожній людині потрібно регулювати світло по своєму, комусь потрібно закрити жалюзі, а іншому потрібне світло.

Ще один нюанс монтажу – виріб робиться за розміром вікна (плюс допуски), або можна зробити вертикальні жалюзі на всю стіну, що іноді виглядає більш виграшно. Дані нюанси установки наші майстра зможуть вам пояснити під час безкоштовного заміру вікон.

Як замовити вертикальні жалюзіЖалюзі вертикальні в Києві

Вам варто лише зателефонувати на один з наших номерів, і вибрати для вас вдалий час для виклику майстер для виміру і подальшої установки.

Ми виготовляємо жалюзі всіх можливих розмірів, від мініатюрних до розмірів на всю стіну, у вигляді арки, трапеції, все залежить від побажань та технічних можливостей.

Також ви можете замовити жалюзі самостійно, і пізніше забрати з офісу або в будь-якому відділенні Нової Пошти. Попередньо поміряти ваші вікна за допомогою наших підказок. Можлива відправка в будь-яке місто України.

  • Виклик майстра для заміру – БЕЗКОШТОВНО!

  • Великий вибір тканин.

  • Виготовлення всього 2-3 дні.

  • Гарантія на жалюзі 2 роки!

  • Професійний монтаж.

Наші менеджери працюють для вас з 09:00 до 21:00, без вихідних!

У зв’язку з підвищенням цін на матеріали, вартість прохання уточнювати у менеджера. 

 ГАЛЕРЕЯ МАТЕРІАЛІВ

Ширина ламелі 127 мм

America 


Line 

Arctica 

Cascade 

Fantasy 

Fortuna 

Lady 

Marble 

Marine 

Monako 

Mosaica 

New Dunes 

Niagara 

Rain 

Rosе 

Salut 

Shanghai 

Shantung 

 Ширина ламелі 89 мм

Rose 


Line 

America 

Shantung 

String Sguare